Dekoria firana woalowa na taśmie 300x260cm, biały/ołowianka, 300 × 260 cm, woale

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dekoria
  • Kategoria: Firany
  • Kolor: biały

wytworna firana woalowa wykonana z wysokiej jakości gładkiego woalu. Subtelna mgiełka w prosty sposób zdobi okna naszych salonów. Swym wdziękiem nadaje elegancji, blasku i rozświetli każde wnętrze. Rewelacyjna do wnętrz progresywnych i konwencjonalnych.

pomierzenie - standardowa firana jest duża przed zmarszczeniem na 300cm i wysoka na 260cm. Po zmarszczeniu firana uzyskuje szerokość ok.150cm – perfekcyjnie nadaje się na karnisz o szer. 150cm. Taśma równomarszcząca przezroczysta ma szer.

5cm. Jak zmierzyć szerokość firany: zmierz długość karnisza i dodaj 100%. Jak zmierzyć długość firany: zmierz odległośc od żabki lub agrafki do podłogi lub parapetu. FIRANA NA rozmiar - zamów firanę na swój wymiar TU >> Wyceń Firanę Nasze firany można zamontować równocześnie na karniszu, jak i szynie przysufitowej.

wymiary produktów tworzonych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości.Margines błędu w rozmiarach jest konsekwencją atrybuty materiału. Materiał ma atest EKO-TEX, co oznacza, że nie posiada substancji kancerogennych i alergenów.

Podobne produkty w kategorii Firany