Składana hulajnoga elektryczna x5s czarna marki Joyor

chwilowy brak towaru

  • Producent: Joyor
  • Kategoria: Hulajnogi

Hulajnoga elektryczna Joyor X5S genialnie spełni oczekiwania podczas jazdy do szkoły, pracy oraz jako towarzysz wakacyjnych wycieczek. Ze względu na niską wagę - 15,5 kg i prosty mechanizm składania, możesz zabrać ją ze sobą do bagażnika samochodu, pociągu czy autobusu. Silnik o mocy 500 W jest wystarczający dla osób o wadze do 100 kg. Hulajnoga jest zwrotna i skrętna, korzystnie radzi sobie także na pagórkowatym terenie. Na równej nawierzchni osiąga szybkość do 35 km/h. By uniknąć obniżenia mocy hulajnogi, silnik bez łańcucha jest zintegrowany z tylnym kółkiem. Likwiduje to także konieczność czyszczenia i konserwacji łańcucha.

Akumulator wykorzystuje najnowszą technikę Li-Ion bez efektu pamięci. Pełne ładowanie, które wynosi od 5 do 7 godzin proponuję zasięg do 55 km. Z hulajnogą Joyor X5S możesz więc bez obaw wybrać się na dłuższą przejażdżkę bez konieczności ładowania baterii w trakcie jazdy. Akumulator jest elektronicznie zabezpieczony przed przeładowaniem i przegrzaniem. Dzięki mobilnej ładowarce, można go naładować w każdej chwili, tak prosto i komfortowo jak telefon komórkowy. Ładowarka jest załączona do zestawu.

Hulajnoga elektryczna Joyor X5S posiada 3 tryby szybkości, dzięki czemu jest stosowna dla dzieci od 10 roku życia. Silnik jest uruchamiamy po pierwszym odepchnięciu się nogą od ziemi (a więc wtedy, gdy hulajnoga jest w ruchu), a zatem nie istnieje ryzyko przypadkowego uruchomienia. Wszystkie niezbędne informacje są wyświetlane na wielofunkcyjnym, podświetlanym panelu LCD. Przednie i tylne światła zezwalają na jazdę po zmroku. Tylne światło pełni także rolę światła stopu.

Długi, duży podnóżek pozwala na wygodne ułożenie nóg - jedna za drugą lub obok siebie. Kierownica z regulacją wysokości i blokadą gwarantuje jednostajną jazdę bez bólu pleców dla osób do 2 m wzrostu. Rama produkowana z lekkiego, lecz wytrzymałego aluminium lotniczego, imponuje wysoką nośnością - aż 120 kg. Pompowane koła o średnicy 25,4 cm tłumią drgania i gwarantują płynną, bezpieczną jazdę. Przedni amortyzator w dodatku redukuje wibracje.
Hulajnoga elektryczna Joyor X5S jest wyekwipowana w dodatku w poręczną nóżkę.Opis techniczny:

Podobne produkty w kategorii Hulajnogi