• Producent: Poznajsmaki
  • Kategoria: Kalendarze
upominek na walentynki - zestaw konesera z kawą w kapsułkach systemu Nespresso®

Smakosze, miłośnicy i wielbiciele kawy z całą pewnością szukają zróżnicowanych sposobów na możliwość poznania zupełnie nowych aromatów i smaków swego ulubionego napoju. To właśnie między innymi w tym celu powstał prezentowany przez nasz sklep poznajsmaki.pl zestaw z kawą w kapsułkach systemu Nespresso. Kapsułki z kawą znajdujące się w komplecie zagwarantują wspólne rozkoszowanie się bogatym smakiem i zapachem tych wyjątkowych propozycji. Dzięki tym kawom każdy poranek czy popołudnie będą nieszablonowe a twoja ukochana osoba będzie o ciebie wspominać z każdym łykiem nowej świetnej kawy.

W 24 okienkach naszego Prezentu na walentynki, znaczna część ukrytych niespodziewanek pochodzi od producenta Nespresso. Firma ten jest znany ze swoich świetnych wyrobów, gwarantujących tym samym moc wrażeń w trakcie delektowania się każdym napojem pochodzącym z zestawu. Kawa Nespresso® to mieszanki z przeróżnych zakątków świata. Całość łączy ze sobą mnóstwo odmiennych smaków, które zniewalają intensywnością, aromatem i niesamowitym wrażeniem zapachowym.
Poza tym komplet pozwala rozkoszować się przepyszną kawą znanych, lubianych producentów, takich jak: Lavazza®, Belmio®, Jacobs®, Caffitaly®, Garibaldi® i Davidoff®. Poznasz smaki prawdziwych mistrzów włoskich kaw - Lavazza®, Caffitaly®, Garibaldi® oraz znawców z reszty europy z Belmio® z Belgii, Nespresso® i Davidoff® ze Szwajcarii oraz Jacobs® z Holandii. Dzięki tak różnorodnym kapsułkom każdy poranek czy popołudnie będą unikatowe.

pakiet z kawą to doskonała możliwość poznania zupełnie nowych i niesłychanych dotychczas smaków, które zawsze będą już przypominać o radosnym momentach wspólnej znajomości.

wymiary artykułu: 28x40x4 cm (zbliżony do A3)
Do porównania arkusz A3: 30x42 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 125g +/-10%

Smaki kaw w zestawie:

producent zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w pakiecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w komplecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.

Podobne produkty w kategorii Kalendarze