Lornetka DELTA OPTICAL Discovery 16x50 (5901691612037)

chwilowy brak towaru

  • Producent: DELTA OPTICAL
  • Kategoria: Lornetki
  • Powiększenie: 16 x
  • Średnica obiektywu: 50 mm
Lornetka Delta Optical Discovery 16x50 (DO-1203) to towar polskiej marki Delta Optical zajmującą się sprzętem optycznym (lornetkami, lunetami, mikroskopami, termowizorami, noktowizorami) od 1989 roku. Firma skupia się od początku swojego istnienia na ukazaniu w soczewkach swych produktów przepiękna wszechświata. Dedykowane są dla profesjonalistów astronomów, myśliwych, ornitologów, służb mundurowych, ratowników medycznych. Grupy zawodowe, które poszukują wysokiej jakości sprzętu optycznego wybierają produkty producenta Delta Optical.

Technologie użyte w lornetkach i lunetach są cały czas rozwijane i poprawiane, co pozwala pasjonatom i profesjonalistom używać coraz lepszego i nowocześniejszego sprzętu.

Model 16x50 to uwydatniający się model z linii Discovery. Linia tych lornetek jest stosunkowo lekka, a jednocześnie dzięki zastosowanej technice o wytrzymałej konstrukcji. nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w trakcie górskich wycieczek, amatorskim zdobywaniu szczytów, wypadów nad morze czy jezioro. Korpus tworzony jest z aluminium i pokryty gumą, co pozwala pewnie chwycić lornetkę. We wnętrzu znajduje się prawdziwe dzieło sztuki jeśli chodzi o lornetki - soczewki zbudowane 8 części w dwunastu grupach, które są wielokrotnie powlekane specjalną antypolaryzacyjną powłoką. Muszle oczne o dużej średnicy oraz znaczne soczewki przednie powodują, iż obraz jest nad wyraz żywy i wyraźny. Gwarantuje to czystą przyjemność w trakcie obserwacji.

Delta Optical Discovery 16x50 (DO-1203) szczególnie pokaźne zwiększenie 16 razy. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest jest ona wyjątkowo uniwersalną lornetką. Przybliżenie 16x pozwala na nad wyraz szczegółowe i dokładne obserwacje. Asygnowana jest na dodatek do obserwacji jasnych obiektów.

wyśmienity prezent dla zapalonych wędrowców i poszukiwaczy idealnych widoków, dla których nie jest to pierwsze doświadczenie z lornetkami.

W zestawie:
  • pasek do pokrowca
  • zakrywki na okulary i obiektywy
  • ściereczka do pielęgnacji optyki
  • pasek do lornetki
  • pokrowiec

Podobne produkty w kategorii Lornetki