Lornetka DELTA OPTICAL Discovery 8x40 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!

chwilowy brak towaru

  • Producent: Delta Optical
  • Kategoria: Lornetki
  • Powiększenie: 8 x
  • Średnica obiektywu: 40 mm
Lornetka Delta Optical Discovery 8x40 (DO-1200) to produkt polskiej producenta Delta Optical zajmującą się sprzętem optycznym (lornetkami, lunetami, mikroskopami, termowizorami, noktowizorami) od 1989 roku. Marka skupia się od początku swojego istnienia na ukazaniu w soczewkach swych produktów atrakcyjna wszechświata. Asygnowane są dla profesjonalistów astronomów, myśliwych, ornitologów, służb mundurowych, ratowników medycznych. Grupy zawodowe, które poszukują wysokiej jakości sprzętu optycznego wybierają produkty marki Delta Optical.

Technologie użyte w lornetkach i lunetach są cały czas rozwijane i ulepszane, co pozwala pasjonatom i profesjonalistom używać coraz lepszego i nowocześniejszego sprzętu.

Lornetka 8x40 z kolekcji Discovery. Linia tych lornetek jest stosunkowo lekka, a równocześnie dzięki zastosowanej technologii o wytrzymałej konstrukcji. perfekcyjnie spełni oczekiwania w trakcie górskich wycieczek, amatorskim zdobywaniu szczytów, wypadów nad morze czy jezioro. Aluminiowy korpus ma zewnętrzną powłokę z gumy dla pewnego chwytu. W środku znajduje się to co najważniejsze - system soczewek zbudowany z 8 komponentów w 12 grupach. Soczewki pokryte są powłokami powłok aby zapobiec refleksom. Dość znaczne muszle oczne i pokaźne szkła okularów wywołują iż obraz jest szczególnie wyraźny, a obserwacje to sama przyjemność.

Delta Optical Discovery 8x40 posiada jedną cechę, która ją akcentuje na tle innych z tej serii - niezwykle wielkie pole widzenia, które wynosi 143 metry na 1000 metrach - przez co przydaje się tam gdzie potrzebna jest szybka lokalizacja celu. Dzięki mniejszym soczewkom jest również najlżejsza i najistotniej użyteczna ze wszelkich w serii Discovery. Można ją wziąć ze sobą praktycznie wszędzie bo i na spacer do lasu, na mecz albo do samolotu. Doskonała pozycja dla dzieci.

doskonały prezent dla zapalonych wędrowców i poszukiwaczy znakomitych widoków, dla których jest to pierwsze doświadczenie z lornetkami.

W komplecie:
  • pasek do pokrowca
  • zakrywki na okulary i obiektywy
  • ściereczka do pielęgnacji optyki
  • pasek do lornetki
  • pokrowiec

Podobne produkty w kategorii Lornetki