• Producent: Braun
  • Kategoria: Miksery
  • Rodzaj: ręczny
  • Kolor: biały

wytworny mikser dla wyjątkowo wymagających Wszechstronny mikser BRAUN MultiMix 3 zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć fachowe wypieki i desery. Łatwiej aniżeli dotychczas, dzięki technice SmartMix.

Umieszczenie silnika bezpośrednio nad mocowanymi elementami powoduje, iż cały ciężar przenosi się z rąk na misę. Z jego innowacyjnymi funkcjami, potężnym silnikiem, komfortową regulacją szybkości i miękką, funkcjonalną rączką, pieczenie staje się jeszcze przyjemniejsze, a efekty zachwycające.

SmartMix – miksowanie bez wysiłku technologia SmartMix zakłada ułożenie silnika miksera bezpośrednio nad mocowanymi elementami, sprawiając, że cały ciężar przenosi się z rąk na misę. Dzięki temu, MultiMix 3 jest łatwiejszy i wygodniejszy w obsłudze oraz bardziej sprawny, niezależnie od sztywności masy.

Ciesz się aż o 40% mniejszym wysiłkiem w trakcie mieszania, nawet przy wyrabianiu ciasta o gęstej konsystencji. ComfortClick Przemyślany projekt MultiMix 3 zakłada, że wszystkie przystawki są montowane z przodu urządzenia.

To rozwiązanie umożliwia utrzymanie tej samej komfortowej pozycji ręki, bez względu na to, z której przystawki korzystasz. Ich podmiana jest szybka i przystępna, a blat kuchenny pozostaje czysty, dzięki czemu możesz płynnie przejść do kolejnego etapu wybranego przepisu.

Płynna regulacja szybkości Jednym ruchem kciuka możesz dostosować odpowiednią szybkość pracy miksera do przygotowywanego dania. Wystarczy przesunąć pokrętło - od delikatnych obrotów, aż do konkretnego trybu TURBO.

Niezależnie od użytkowanej przystawki, masz do dyspozycji pełen zakres zmiennych szybkości,zawsze osiągnąć oczekiwane rezultaty i posiadać całkowitą kontrolę nad pracą urządzenia. Bezpieczny i komfortowy uchwyt przeciwpoślizgowa rączka zagwarantuje jednostajny, miękki i pewny chwyt, nawet przy użyciu najwyższej szybkości.

Jej kompozycja gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę pracy. Obrotowy kabel Specjalna kompozycja mocowania przewodu – Flexi – zabezpiecza jego pozycję zarówno podczas pracy urządzenia, jak i w przerwach w miksowaniu.

Dla bezpieczeństwa i pełnej swobody ruchów, kabel za każdym razem pozostaje z dala od Twojej ręki. Niezawodny silnik 500 W BRAUN HM 3105 WH został zaopatrzony w 500-watowy silnik, który w połączeniu z innowacyjną technologią SmartMix sprosta Twoim kulinarnym wymaganiom.

Osadzony tak, by nie obciążać ręki, pomimo kompaktowej konstrukcji, efektywnie poradzi sobie nawet z gęstymi masami czy cięższymi ciastami. Z poręcznymi przystawkami, w kilka chwil przygotujesz ulubione desery, słodkie śniadania i podwieczorki, domowe wypieki, pieczywo, puszyste omlety lub ulubione placki i racuchy, a także owocowe musy, kremy i przeciery.

Łatwe czyszczenie Miksery MultiMix 3 są komfortowe w obsłudze i konserwacji. Ich obudowa - bez otworów wentylacyjnych z przodu - sprawia, iż czyszczenie jest prędkie, higieniczne i bezpieczne dla urządzenia.

Ciasto lub masa...

Podobne produkty w kategorii Miksery