Breville VFM021 Ocena produktu:

od 349,00 PLN

oszczędzasz do 8%

  • Producent: Breville
  • Kategoria: Miksery
Oferty (4)
Opis produktu

Mikser ręczny Breville z technologią HeatSoft™ pomoże Ci zrealizować wszelkie kuchenne inspiracje w każdej chwili. Nie musisz już więcej czekać, by rozpocząć pieczenie! postępowa technologia HeatSoft™ pozwala podgrzewać masło w trakcie miksowania za pomocą jednego prostego mechanizmu.

Kluczem do puszystych wypieków jest masło o temperaturze pokojowej. Korzystanie z zimnego lub stopionego masła może posiadać wpływ na jakość Twoich wypieków. Użycie stopionego masła może spowodować, że wypieki będą płaskie i pozbawione puszystości, natomiast zimne masło spowoduje, że ciasto będzie zbyt gęste i ciężkie.

Masło o temperaturze pokojowej jest perfekcyjne do przyrządzania puszystych i smacznych wypieków. Przycisk HeatSoft™ umożliwia jednoczesne miksowanie i podgrzewanie masła. Technologia HeatSoft™ delikatnie ogrzewa zimne komponenty ciepłym powietrzem wypuszczanym przez dyszę magnetyczną, doprowadzając je do temperatury pokojowej 12 razy szybciej, co eliminuje konieczność planowania pieczenia z wyprzedzeniem.

7 stopni szybkości zapewnia wszechstronność miksowania wszystkich rodzajów ciast, a przycisk rozszerzania mocy gwarantuje uzupełniającą moc wybranego ustawienia prędkości np. Przy mieszaniu gęstego ciasta. Przycisk prostego wysuwania końcówek umożliwia szybkie zwolnienie trzepaków przy użyciu kciuka, a zdejmowaną dyszę magnetyczną można komfortowo myć w zmywarce....

Podobne produkty w kategorii Miksery